Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé

Bodystyling
Kombinace klasického aerobiku, jenž slouží k zahřátí svalů celého těla a k posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujete, příčemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin tak, aby nedošlo k jejich přetížení.
Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, ale můžete se zaměřit pouze na problémové partie- stehna, hýždě, břišní svaly,...
Díky tomu, že můžete procvičovat vybrané pratie, nezatížítečásti těla, se kterými máte případné potíže.
Fitjazz
Komplexní taneční a kondiční systém pro ženy, který využívá principy jazzového tance pro zlepšení síly, pružnosti i držení těla a speciální kompenzačně-posilovací blok vedoucí k formování postavy a zeštihlování.
Fitness pro seniory
Senioři během cvičení na gymnastickém míči ocení především možnost ulevit si od bolesti zad a zároveň je posílit. Správné cvičení na gymnastických míčích aktivně působí na posílení hlubokého stabilizačního systému, který má vliv na rovnováhu a celkovou stabilitu těla.
Jumping
Zábavné cvičení na speciálních trampolínách do dynamické hudby, při kterém se dokonale odtrhnete od každodenního stresu, uvolníte tělo i duši a zároveň zlepšujete svou fyzickou kondici.
Kruhový trénink
Cílem každého tréninku je redukce hmotnosti, zvýšení fyzické kondice a posílení svalů. Je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené cvičence. Délka tréninku je 45 minut plus 1é až 15 minut na přípravu a rozcvičení. Deporučujeme vlastní ručník, pití a avhodné sportovní oblečení.
Latino pro ženy
Sólové tancování převážně latinsko-amerických tanců jako je samba, cha-cha, rumba a jive. Výuka od základních kroků až po jednoduché, ale nápadité, taneční variace. V Latino Ladies je kladen důraz na správné držení těla, kvalitní techniky pohybu, přirozenost, vlastní prožitek spojený s emocemi a typický ženský projev.
Orientální tanec
Vítejte ve světě orientálního tance. Pojďte s námi plout a vlnách krásné hudby a nechte se unést ladnými pohyby. Kurzy jsou vhodné pro začátečnice i pro pokročilejší tanečnice. Naučíme se spolu základní prvky orientálního tance a postupně je budeme propojovat do choreografií.
Pilates
Pilates je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaěřené na posilování svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna.
Soukromé hodiny tance
Soukromé lekce standartních, latinskoamerických a karibských tanců pro páry. Naučte se waltz, jive, vídeňský valčík, brazilskou sambu, salsu či bachatu a amnoho dalších a ohromte své kolegy, přátele a známé na plesech, oslavách, neo firemních akcích.
Step Aerobic
Step Aerobic patří mezi formy aerobicu, je však obohacen o pomůcku step (malý schodek), který činí cvičení intenzivnější — zejména pro dolní část těla
Svatební tanec
Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičen budete vypadat, jako když už tančíte roky, díky čemuž získáte potřebnou jistotu. Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show nebo romantickým svatebním tancem.
Tančírna pro seniory
Naučíte se nové tance jako je merengue, salsa, bachata, country line dance, argentinské tangu, ale připomeneme si i tance jako je letkis, mazurka, čardáš a společenské tance. Užijete si zárověň mnoho legrace a zapomenete na běžné starosti.
Twerk
Sál plný žen v krátkých upnutých trenýrkách, které pohybují svými hýžděmi. Mnohým to může připadat jako trénink na noční vystoupení v baru. Twerk je ale moderní tanec, který vám pomůže zpevnit břišní, zádové a hlavně hýžďové svaly.
Zumba
Zumba. Tisíckrát řečené slovo, které slyšel snad každý z nás. Má nadšené zastánce i zaryté odpůrce. Nelze jí ale upřít, že vyvolává nebývalý rozruch a emoce a vzbudila zájem o sport i u lidí, pro které byl dosud svět a prostředí fitness velkou neznámou.
Zumba pro seniory
Zumba Gold© je určena aktivním seniorům, začátečníkům, těhotným ženám i dalším skupinám, které potřebují původní Zumba program mírně upravit. Je to osvěžující cvičení, které zdůrazňuje základy originálu, je však dostupné všem věkovým skupinám. Naleznete zde tance jako merengue, salsu, cumbii, břišní tance, flamenco a tango. Tento program zaručuje, že účastí své tělo procvičíte efektivně, ale zároveň bezpečně. Kroky jsou velmi jednoduché, není potřeba žádné předchozí taneční zkušenosti.
Aqua Zumba
Aqua Zumba je nový typ vodního tance se základem v Aqua Aerobicu. Je to nový způsob, jak bezpečně cvičit a přitom se pobavit. Aqua Zumba je taneční cvičení ve vodě plné latinskoamerických rytmů, u kterého si dáte do těla několikanásobně víc, než při kterémkoliv jiném cvičení na suchu.