Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé

Bodystyling

Kombinace klasického aerobiku, jenž slouží k zahřátí svalů celého těla a k posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujete, příčemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin tak, aby nedošlo k jejich přetížení.
Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, ale můžete se zaměřit pouze na problémové partie- stehna, hýždě, břišní svaly,...
Díky tomu, že můžete procvičovat vybrané pratie, nezatížítečásti těla, se kterými máte případné potíže.

Fitness pro seniory

Senioři během cvičení na gymnastickém míči ocení především možnost ulevit si od bolesti zad a zároveň je posílit. Správné cvičení na gymnastických míčích aktivně působí na posílení hlubokého stabilizačního systému, který má vliv na rovnováhu a celkovou stabilitu těla.

Latino pro ženy

Sólové tancování převážně latinsko-amerických tanců jako je samba, cha-cha, rumba a jive. Výuka od základních kroků až po jednoduché, ale nápadité, taneční variace. V Latino Ladies je kladen důraz na správné držení těla, kvalitní techniky pohybu, přirozenost, vlastní prožitek spojený s emocemi a typický ženský projev.

Soukromé hodiny tance

Soukromé lekce standartních, latinskoamerických a karibských tanců pro páry. Naučte se waltz, jive, vídeňský valčík, brazilskou sambu, salsu či bachatu a amnoho dalších a ohromte své kolegy, přátele a známé na plesech, oslavách, neo firemních akcích.

Step Aerobic

Step Aerobic patří mezi formy aerobicu, je však obohacen o pomůcku step (malý schodek), který činí cvičení intenzivnější — zejména pro dolní část těla

Svatební tanec

Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičen budete vypadat, jako když už tančíte roky, díky čemuž získáte potřebnou jistotu. Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show nebo romantickým svatebním tancem.

Cvičení pro maminky za přítomnosti dětí

Cvičení pro maminky za přítomnosti dětí je vhodné pro ženy od šesti týdnů po porodu. Během těhotenství v těle dochází vlivem hormonů k mnoha změnám, které vytvářejí podmínky pro růst a narození dítěte. Naše břicho se dokáže rozrůst do neuvěřitelných rozměrů, při zvětšování dochází k oslabování břišních svalů, které plošně spojuje Linea Alba (rozroste na 7 – 15 cm). Během lekce se tedy zaměřujeme na cvičení, které musí začínat zevnitř ven. Cvičit sedy lehy, šikmé břišní svaly a další způsoby cvičení na břicho smíme, až když nemáme diastázu! Ona sama jen tak někam nezmizí. Cvičením pánevního dna a CORE navracíte svou pánev, dělohu, Lineu Albu zpět na svá místa. Celkově je lekce vedena tak, aby se kladl důraz zejména na správné provedení cviků a věnovala se pozornost fyziologickým změnám těla. Děti jsou neustále s Vámi a pohyb jim tak není cizí již od útlého dětství, Vy nemusíte shánět hlídání a lekci si užijete Vy i Vaše děti, které se seznamují s ostatními a zapojují se v průběhu a i na konci je jim věnován prostor pro říkadla, hry a básničky.

Tančírna pro seniory

Naučíte se nové tance jako je merengue, salsa, bachata, country line dance, argentinské tangu, ale připomeneme si i tance jako je letkis, mazurka, čardáš a společenské tance. Užijete si zárověň mnoho legrace a zapomenete na běžné starosti.

Salsa a bachata pro páry

Přijďte se naučit merenguea, salsu a bachatu a už se nebudete muset bát vyzvat kohokoli k tanci. Efektní variace, skupinové způsoby tance a sociáln forma výuky na různých úrovních Vám předá ještě více lásky k tanci. Hodiny jsou vedeny zábavnou formou a už po první lekci si budete jistí svýma nohama. Pro skvělý zážitek doporučujeme přivést vlastní partnerku/partnera, máme ale pár jedinců navíc.

Zumba

Zumba®. Tisíckrát řečené slovo, které slyšel snad každý z nás. Má nadšené zastánce i zaryté odpůrce. Nelze jí ale upřít, že vyvolává nebývalý rozruch a emoce a vzbudila zájem o sport i u lidí, pro které byl dosud svět a prostředí fitness velkou neznámou.

Zumba pro seniory

Zumba Gold® je určena aktivním seniorům, začátečníkům, těhotným ženám i dalším skupinám, které potřebují původní Zumba program mírně upravit. Je to osvěžující cvičení, které zdůrazňuje základy originálu, je však dostupné všem věkovým skupinám. Naleznete zde tance jako merengue, salsu, cumbii, břišní tance, flamenco a tango. Tento program zaručuje, že účastí své tělo procvičíte efektivně, ale zároveň bezpečně. Kroky jsou velmi jednoduché, není potřeba žádné předchozí taneční zkušenosti.

Aqua Zumba

Aqua Zumba® je nový typ vodního tance se základem v Aqua Aerobicu. Je to nový způsob, jak bezpečně cvičit a přitom se pobavit. Aqua Zumba je taneční cvičení ve vodě plné latinskoamerických rytmů, u kterého si dáte do těla několikanásobně víc, než při kterémkoliv jiném cvičení na suchu.