O Tanečním studiu

O Tanečním studiu

Taneční studio vzniklo po důkladné rozvaze a analýze potřeby podobného zařízení v Mostě, při níž jsme dospěli k závěru, že naše nabídka určitě osloví ty, kteří podobné taneční studio hledali, ale současná nabídka je nebyla sto uspokojit.

Studio jde čistě svou cestou, jíž priority byly nastaveny směrem k příjemnému až domácímu prostředí s technickým vybavením. Kvalita, inovace a osobní přístup při výuce pro nás nejsou jen prázdným slovem, ale samozřejmostí, kterou se ruku v ruce s komornějším zázemím můžeme zaručeně řídit.

Právě touha změnit věci k lepšímu stála na začátku cesty, v níž se zakladatelka Kamila Hlaváčiková rozhodla proměnit svůj sen v taneční ráj.

25 let tanečních zkušeností včetně dlouhodobé lektorské činnosti ji spolu s otevřením tanečního studia předurčuje k předávání těchto zkušeností nejširší veřejnosti. Má za sebou taktéž úspěchy na poli různých soutěží a účast na nezpočtu vystoupeních jak v ČR, tak i v zahraničí.

Někteří z Vás nás již znáte z různých vystoupení a akcí. Vy, kteří ještě ne, nás neváhejte kontaktovat nebo přímo navštívit v našem studiu a my Vám ukážeme, že tanec má ve Vašem životě nejen místo, ale i budoucnost. Díky němu si nejen zvýšíte sebevědomí a kondici, ale jak my rády říkáme:
Když se chcete hýbat, dělejte to tím pro ženy nejpřirozenějším způsobem a s grácií, tančete!