Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/142127/virtual/www/pro-verejnost/skoly-skolky.php:1) in /data/web/virtuals/142127/virtual/www/pro-verejnost/skoly-skolky.php on line 4

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/142127/virtual/www/pro-verejnost/skoly-skolky.php:1) in /data/web/virtuals/142127/virtual/www/pro-verejnost/skoly-skolky.php on line 4
Školy a školky | TSKH 

Školy a školky

Školy a školky

Nabízíme taneční a pohybovou výuku také na základních školách a školkách. Výuka může probíhat jak v našem tanečním studiu, tak ve vašem zařízení.

Pro více informací volejte na 739 150 150
nebo pište na [email protected]
  V obou případech Vás budeme kontaktovat

Školy

Děti se naučí nejen jednoduché taneční sestavy na moderní písničky, ale zároveň si zasoutěží a doslova se vyřádí při společných hrách. Při těchto hodinách se zlepšuje harmonický rozvoj dětí, jež se učí správnému držení těla a tím podporují i správný růst. Součástí těchto hodin je i Zumba Kids.

Školky

Základem těchto hodin je především atraktivnost podnětů, jež se snaží o udržení soustředěnosti dítěte. Náplní hodiny je cvičení za doprovodu říkadel, tančení s jednoduchým zpíváním, tančení v kruhu, jednoduché hry využívající cvičební pomůcky, jež zlepšují harmonický rozvoj dětí, jež se učí správnému držení těla a tím podporují i správný růst.