Rozvrh hodin
Rozvrh platný od 7. 11. 2023
Pronajměte si sály v době, kdy nejsou používány! Ceny pronájmu naleznete v ceníku. Kontaktujte nás ohledně pronájmu!
Kurzy pro dospělé (fialově) se řídí rezervačním systémem.
Sál A
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
17:30 – 18:30
Step Aerobic (Zlatka) - cvičí se od 8 přihlášených
19:00 – 20:00
Bodystyling (Zlatka) -cvičí se od 8 přihlášených
19:00 – 20:00
Bodystyling (Zlatka)-cvičí se od 8 přihlášených
18:00 – 19:00
Kruhový trénink (Zlatka) -cvičí se od 8 přihlášených
14:45 – 15:45
Fit Dance nejen pro seniory (cvičíme od 8 přihlášených)
14:45 – 15:45
Fit Dance nejen pro seniory (cvičíme od 8 přihlášených)
18:00 – 19:00
Karibské tance pro ženy - kurz 10 lekcí
16:00 – 17:00
Sněženky a 11. ZŠ Most
hobby skupina
15:45 – 17:45
Společný trénink profi skupin
Stars, Rebels a Diamonds
17:10 – 18:40
Kameličky, Kamelky a Kraso
hobby skupiny
17:00 – 18:00
Practise
Diamonds, Rebels
16:00 – 17:00
Sóla, dua
junioři
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
14:30 – 15:30
Sóla, dua
děti, junioři
18:00 – 19:50
Diamonds
profi skupina
18:00 – 19:50
Diamonds
profi skupina
16:00 – 17:50
Rebels
profi skupina
16:00 – 17:50
Rebels
profi skupina
Sál B
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
19:00 – 20:00
Fit Dance pro dospělé-cviči se od 8 přihlášených
18:00 – 19:00
Latino Ladies - tančí se od 8 přihlášených
16:00 – 17:30
Rodičovský tým
19:00 – 20:00
Fit Dance pro dospělé-cvičí se od 8 přihlášených
19:15 – 20:30
Karibské párové tance pro dospělé (tančíme od 4 párů)
17:10 – 18:40
Kameličky a Kamelky
poloprofi skupiny
15:20 – 16:20
Sóla, dua
děti
18:00 – 19:00
Sóla, dua
děti, junioři
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
16:00 – 17:00
Sóla, dua
děti, junioři
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti, junioři
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
18:00 – 19:00
Sóla, dua
junioři, mládež
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti, junioři
18:00 – 19:00
Sóla, dua
junioři, mládež
16:20 – 17:50
Stars
profi skupina
16:20 – 17:50
Stars
profi skupina
16:15 – 17:45
Sedmikrásky
hobby skupina
Sál C
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
18:00 – 19:00
Jóga - cvičíme od přihlášených 4 klientek
17:45 – 18:45
Kangoo Jumping - rezervace tel.604533407
18:45 – 19:45
Twerk
19:00 – 20:00
Jóga s Míšou
17:45 – 18:45
Pilates (Andrea) - rezervace tel.602829970
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
15:00 – 16:00
Sóla, dua
děti
16:00 – 17:00
Sóla, dua
junioři
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
17:00 – 18:00
Sóla, dua
junioři
18:00 – 19:00
Sóla, dua
junioři, mládež
14:00 – 15:00
Sóla, dua
děti
19:00 – 20:00
Sóla, dua
junioři, mládež
18:00 – 19:00
Sóla, dua
junioři, mládež
16:00 – 17:00
Štístka
hobby skupina
16:10 – 17:40
Angels
profi skupina
16:10 – 17:40
Angels
profi skupina